Dávám práci svému srdci
9 čec 2018

Hudební vystoupení na oddělení Geriatrie a následné péče TN

V průběhu jara se podařilo několik hudebních vystoupení na oddělení Geriatrie a následné péče, za což jsme velmi vděční, a proto bychom rádi poděkovali všem, kteří se podíleli na zpříjemnění atmosféry pro dlouhodobě hospitalizované pacienty.

Velké díky patří operní pěvkyni Pavle Švestkové s profesionálním kytaristou Filipem Moravcem, mladým děvčatům, které zazpívaly a zahrály našim seniorům na ukulele, dětem z mateřské školky Sedlčánek, které chodí pravidelně každého půl roku s nově nacvičeným vystoupením a kytaristovi panu Schneiderovi, který, jak o sobě říká, je samouk, ale o to s větší chutí si s ním naši pacienti zazpívají jako u táborového ohně. Nemůžeme opomenout ani pravidelně každý týden docházející nevidomou zpěvačku a kytaristku Míšu Málkovou, která nás na závěr školního roku překvapila i s klarinetem.

Jsme nadšení z tohoto trendu a doufáme, že se nadále udrží, protože seniorské pacienty hudba velmi povzbuzuje a aktivizuje. Klidně se přijďte přesvědčit sami a pokud máte chuť pro naše pacienty něco zahrát nebo si s nimi zazpívat, ozvěte se nám :)