Dávám práci svému srdci
20 dub 2017

Jarní dobročinný bazar ve FNKV

Po loňské úspěšné premiéře jsme se letos s chutí pustili do pořádání dalšího dobročinného bazaru. Tentokrát se konal 10. a 11. dubna v nemocniční kapli, která se na dva dny proměnila ve velkou prodejnu oblečení, obuvi, kabelek a všelijakých doplňků. Řada návštěvníků zde nalezla nejenom krásné a originální kousky, ale také praktické oblečení, které ve svém šatníku právě postrádali. Díky řadě dárců bylo z čeho vybírat, a tak se podařilo shromáždit velké množství oblečení, které již teď dělá radost novým majitelům. 
 
Děkujeme všem, kteří darováním věcí nebo koupí něčeho na sebe podpořili dobročinný bazar FNKV. Vybrané peníze budou použity na podporu činnosti Dobrovolnického programu, zejména pak na rozvoj aktivit hospitalizovaných pacientů. Neprodané oblečení putovalo na zdravotně sociální oddělení FNKV a do Diakonie Broumov, kde bude předáno potřebným občanům v dalších regionech naší země. 
 
Velmi si vážíme a děkujeme za pomoc při organizování bazaru zejména paní Jiřince, studentům 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a studentskému spolku Trimed